• Yeni
350 ~ 450g 80*80mm AAAA + + + Şeffaf Büyük Doğal Kaya Temizle Kuvars Kristal Piramit Su temizle Bahçe Kuvars Şifa

350 ~ 450g 80*80mm AAAA + + + Şeffaf Büyük Doğal Kaya Temizle Kuvars Kristal Piramit Su temizle Bahçe Kuvars Şifa

₺ 51.21
₺ 53.90
Sayı
Varlıkta

430 ~ 520g 80*80mm AAAA + Şeffaf Büyük Doğal Kaya Temizle Kuvars Kristal Piramit bahçe Kuvars Şifa ile Gökkuşağı malzeme : Doğal Şeffaf Sİl Quartz boyutu : beğenme. 81mm * 81mm * 75mm (Yaklaşık) ağırlık : 430 ~ 520g, rastgele tarafından gönderilen bu Piramit Temizle Kuvars yapılır, temizle kuvars ve dumanlı kuvars arasındaki renk olduğunu. Ben piramit var gelen, işçinin ben çok sooooo mutlu I olarak benim vücut enerji içine akan hissediyordu. ben aşk bu yüksek kaliteli piramit. Zoom kadar fotoğraflar için bir kadar yakın. taş Şifa kullanımı : En Güçlü şifa taş, enerji amplifikatör, konsantrasyon artırır ve bellek güç artırmak, vücut temizleyici. tıbbi kullanım : Uyarır bağışıklık sistemi, tüm vücut çakralar ve harmonzises hizalar. kuvars kristal sembolize enery, ve peole bir görev odaklanmak yardımcı olur. meditative cihazı olarak kullanıldığında, kuvars için inanılır dolaşımınızı ve odak yardımcı dualar veya düşünceler. Net Kuvars Kristal zihin ve ruhu netlik temsil eder. bu iddia yardımcı olur bir kullanıcı sititation bir daha açıkça görmek ve objektif, detaylar çağırmak ve yardımcı olabilir. temizle Kuvars genellikle denir " Taş Güç " ve herhangi bir enerji veya niyeti yükseltmek için yardımcı olabilir. temizle Kuvars da " olarak bilinen Master Şifacı " onun çok yüksek titreşim ve en çok yönlü ile şifa taş kristaller arasında. temizle Kuvars söyleniyor olumsuzluk karşı korumak için, sizin için akort yüksek benlik, ve ağrı rahatlatmak.
piramitleri yükseltmek için bir yeteneği var ve odak enerjisini ahlak niyeti. Kutsal Geometri doğasında içinde herhangi bir piramit ' ın tasarım içinde bu güç veren şeydir. en güçlü alan merkezinde bir piramit olduğunu, yakın apeks, bu yüzden bu spot içine niyeti odaklanmak için yararlı olabilir. bu güçlü öğeleri ile çalışırken, be belirttiğimiz emin bir amaç için en iyi, ve arzuları hakkında net vardır.
Kutsal Geometri birleştirerek bir Piramit Kutsal Geometri ile bir Kuvars Kristal, güçlü bir olsun parça ki bazı yüksek enerjileri taşır. odak ve özelliklerini amplifikasyon vardır bu güzel çarpılır temizle Quartz Krİstal Pyramids, onlara büyük yapım tezahürü programları. daha manevi nitelikleri piramitler ve Kuvars of bu Piramitleri de mükemmel meditasyon yardımcıları yapmak için birleştirir.

Veri sayfası

tema:
Kostüm
malzeme:
Kristal
Marka Adı:
RongDe Jewelry
stil:
Feng Shui

En Çok Satanlar